< Blog

Jak mogę kupić paysafecard za pomocą PayPal?

Bezpieczeństwo w Internecie
Jak mogę kupić paysafecard za pomocą PayPal?
Bezpieczeństwo w Internecie

Jak mogę kupić paysafecard za pomocą PayPal?

Na Recharge.com zapłacisz za paysafecard przy pomocy PayPal. To proste: wybierz wartość karty paysafecard i podaj swój adres email. Następnie wybierz PayPal jako metodę płatności. Po zaksięgowaniu transkacji, wyślemy Twój 16-cyfrowy kod na podany adres email.

Jak zapłacić przy pomocy paysafecard?

Płatności za pomocą paysafecard są równie proste, jak zakup karty paysafecard na Recharge.com. Po prostu wybierz „paysafecard” jako metodę płatności w skepach obsługujących tą kartę. Następnie podaj swój kod paysafecard lub nazwę użytkownika i hasło, i gotowe! Jeśli kwota zamówienia jest niższa niż ilość dostępnych środków, nic nie tracisz. Wysłany zostanie do Ciebie nowy kod o wartości środków pozostałych na karcie.

Jak doładować konto PayPal za pomocą paysafecard?

Oczywiście działa to w obie strony. Za pomocą paysafecard możesz również dodać środki na konto PayPal. Potrzebna jest do tego karta paysafecard Mastercard. Wystarczy, że dodasz ją jako metodę płatności do konta PayPal.

Czym jest paysafecard Mastercard?

Aby zamówić paysafecard Mastercard, wejdź na oficjalną stronę paysafecard i złóż wniosek o kartę paysafecard Mastercard. Karta zostanie do Ciebie wysłana w ciągu 5-7 dni roboczych. Swoją kartę paysafecard Mastercard doładujesz bezpośrednio na Recharge.com. W ciągu jednego dnia możesz dokonać doładowania na kwotę od 1 do 1000 EUR. Nie zwlekaj i doładuj paysafecard na Recharge.com!

Wyłączenie odpowiedzialności:
Recharge.com to odsprzedawca kart przedpłaconych oraz kodów doładowujących karty tego typu. Zasady i warunki korzystania z tych produktów są określane przez ich wydawców. Recharge.com dokłada wszelkich starań, aby podawać prawidłowe informacje w opisach oferowanych produktów. Nie ponosimy jednak żadnej odpowiedzialności za poprawność opisów, m.in. dlatego, że dane aktualne w dniu publikacji mogą ulec zmianie.

Scenariusz

Kristina Kalpaklieva