< Blog

Poznaj Neosurf – doskonałą kartę przedpłaconą

Bezpieczeństwo w Internecie
Poznaj Neosurf – doskonałą kartę przedpłaconą
Bezpieczeństwo w Internecie

Zastanawiasz się nad zakupem karty przedpłaconej? Poznaj Neosurf – prosty w użyciu kod. Odkryj zalety tego rozwiązania i dowiedz się, gdzie kupisz kartę.

Korzystanie z płatności online stało się naszą codziennością, jednak niekoniecznie chcemy, aby wpisywało się w nie udostępnianie danych bankowych. Chcesz zadbać o swoją prywatność w sieci, a może nie posiadasz rachunku bankowego? Skorzystaj z alternatywnych metod płatności! Możesz, na przykład, sięgnąć po gwarantujące bezpieczne zakupy przedpłacone karty kredytowe.

Niewątpliwym atutem (określanych również mianem przedpłaconych kart kredytowych) jest szeroki wybór. Możliwe, że dopiero po przetestowaniu kilku dostępnych rozwiązań określisz, które z nich jest dla Ciebie najlepsze.

Jeśli zależy Ci na prostocie używania, na początek możesz wypróbować kartę przedpłaconą Neosurf. Przemawiają za nią 3 główne argumenty.

#1: Neosurf nie wymaga założenia konta

Jeśli zachowanie swojej prywatności jest dla Ciebie absolutnym priorytetem, zapewne zainteresuje Cię informacja, że z Neosurf można korzystać bez zakładania konta. Na czym to polega? Kupujesz kod Neosurf, a następnie ustawiasz go jako metodę płatności w danej witrynie. Jeżeli jednak wolisz korzystać z konta użytkownika, Neosurf oferuje tę opcję. Po założeniu konta możesz śledzić historię swoich transakcji, a także dodawać środki za pomocą kodu Neosurf, karty kredytowej, a nawet kryptowalut.

#2: Kartę Neosurf łatwo kupisz w sieci

Kolejnym atutem karty przedpłaconej Neosurf jest jej szeroka dostępność. Możesz bez problemu nabyć ją online, między innymi na stronie Recharge.com, która umożliwia proste, szybkie i bezpieczne zakupy. Warto wiedzieć: Kupując kartę Neosurf w sieci, nie musisz udostępniać swoich danych bankowych – z pomocą przychodzi PayPal. Samo założenie konta PayPal nie wiąże się z koniecznością posiadania rachunku bankowego. Dzięki temu możesz chronić swoją prywatność, nie rezygnując z wygody.

Kup Neosurf z łatwością online, korzystając z PayPal lub ulubionej metody płatności.

#3: Kod Neosurf zachowuje ważność przez rok

Jeśli planujesz korzystać z karty przedpłaconej raz na jakiś czas, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Kody Neosurf są ważne przez okrągły rok od daty zakupu. Pamiętaj, że po 6 miesiącach nieaktywności z Twojego salda będzie pobierane 2 EUR za każdy kolejny miesiąc bez żadnych transakcji.

Gdzie możesz zapłacić, korzystając z Neosurf?

Z kodu Neosurf można korzystać w tysiącach witryn, wykorzystując zgromadzone środki na zakup gier i wielu innych rzeczy, a także przeznaczając je na gry kasynowe czy lokując na platformach finansowych. Aktualną listę stron partnerskich Neosurf zobaczysz, klikając ten link. Chcesz spróbować? Kup online kod Neosurf lub przejrzyj inne karty przedpłacone.

 


Scenariusz

Ravian Ruys