< Blog

4 sklepy stacjonarne i online, w których kupisz paysafecard

Cyfrowe życie
4 sklepy stacjonarne i online, w których kupisz paysafecard
Cyfrowe życie

Chcesz szybko kupić kartę paysafecard? Dowiedz się, gdzie nabyć ją w punktach stacjonarnych i online – to proste!

Korzystasz z paysafecard, a może chcesz kupić swoją pierwszą kartę lub kod doładowujący? Doskonale, to proste w użyciu rozwiązanie, które odmieni Twoje płatności online. Dzięki paysafecard Twoje zakupy staną się jeszcze prostsze.

 

Czym jest karta paysafecard?

paysafecard to ciesząca się dużym zainteresowaniem karta przedpłacona, która umożliwia dokonywanie bezpiecznych płatności w tysiącach sklepów internetowych. Korzystanie z niej nie wiąże się z koniecznością posiadania rachunku bankowego, a także zapewnia ochronę danych wrażliwych. Bezpieczne transakcje są przeprowadzane z użyciem 16-cyfrowego kodu PIN. Możesz również założyć swój e-portfel i monitorować historię transakcji oraz kontrolować swoje finanse. Warto zaznaczyć, że maksymalna kwota transakcji bez konta paysafecard wynosi 200 zł, a po rejestracji użytkownika wzrasta do 4000 zł.

Dostępne są dwa rodzaje kart:

  • Klasyczna paysafecard – voucher z kodem o określonym nominale, który następnie można wykorzystać w tysiącach stron partnerskich. Ten rodzaj paysafecard nie generuje dodatkowych opłat.
  • Mastercard paysafecard – fizyczna karta przedpłacona, z której możesz korzystać online (również na stronach niebędących partnerami) paysafecard oraz w sklepach stacjonarnych. Korzystanie z tej formy płatności wiąże się z niewielkimi opłatami.

Zgromadzone na karcie środki możesz wydać, m.in. na zakup gier online, aplikacji w sklepie Google Play, dostępu do Spotify, usług dedykowanych rozrywce, a także na opłacenie zakładów sportowych. Z paysafecard zakupy w sieci to czysta przyjemność.

 

Które sklepy stacjonarne sprzedają paysafecard?

Wychodzisz z domu? To doskonała okazja, aby przy okazji nabyć kod przedpłacony. Kartę paysafecard możesz kupić w wielu punktach stacjonarnych, wśród których znajdują się:

  • Euronet – popularna sieć bankomatów wie, co jest w cenie – wygodne kupowanie kodów. Dostępność usług Euronet ułatwia poszukiwanie punktu sprzedaży karty paysafecard.
  • Żabka – wybierasz się na szybkie zakupy do sklepu? Przy okazji możesz nabyć kod paysafecard. Zależy Ci na szybkich zakupach online? Już nigdy nie obejdziesz się smakiem!
  • Lotos – chcesz kupić kod doładowujący, a jesteś w drodze? Stacje benzynowe Lotos przybliżą Cię do celu, 24 godziny na dobę.

Wśród innych sklepów sprzedających doładowania paysafecard znajdziesz również PEPCO, Carrefour, Media Markt, LOTTO, Poczta Polska czy ABC.

 

Zakup paysafecard w sklepie online

Chcesz spędzić wieczór w domowym zaciszu, oddając się rozgrywce online z przyjaciółmi, lecz kończą Ci się środki na zakupy w grze? Nic nie szkodzi, kod paysafecard kupisz online – w sklepie Recharge.com, szybko, prosto i bezpieczne. Co przemawia na korzyść tej platformy?

  • Ponad 50 akceptowanych metod płatności – możesz kupić kod paysafecard, m.in. za pomocą PayPala.
  • Zakupy z dowolnego miejsca na świecie i o każdej porze.
  • Błyskawiczna dostawa zakupionego kodu na podany adres e-mail.
  • Brak ukrytych opłat – zawsze dokładnie wiesz, ile płacisz.

Wolisz kupować za pomocą laptopa czy aplikacji? Nie musisz już wybierać, Recharge.com jest dostępne dla każdego – nie uznając kompromisów w zakresie wygody i bezpieczeństwa. Wybierz kwotę doładowania paysafecard, metodę płatności i ciesz się kodem w kilka chwil od momentu jego zakupu. Korzystając z aplikacji Recharge.com, możesz łatwo ponawiać wcześniejsze zamówienia, mieć dostęp do historii transakcji, a także otrzymywać rabaty i oferty specjalne.

Poza szerokim wyborem kart przedpłaconych, na platformie znajdziesz również kody dedykowane rozrywce, do gier online, karty zakupowe i podarunkowe, a także doładowania telefonów. Wszystko w jednym miejscu!

Kup doładowanie paysafecard online ✓ Kody od 20 zł do 200 zł ✓ Natychmiast otrzymaj kod e-mailem ✓ Ponad 23 bezpieczne metody płatności

 

Wybierz proste płatności z paysafecard

Karta paysafecard to wygodne i uniwersalne rozwiązanie do dokonywania płatności online. Możesz ją kupić nie tylko w sklepach stacjonarnych, lecz również online – wybór należy do Ciebie. Wybierz kwotę doładowania i oddaj się rozrywce lub zakupom w sieci, z paysafecard to proste!


Scenariusz

Olli Cichoń