< Blog

Trzy powody, aby wypróbować Transcash już dziś

W kontakcie
Trzy powody, aby wypróbować Transcash już dziś
W kontakcie

Płać wygodnie i bezpiecznie przez internet z kodem Transcash. Możesz z niego skorzystać w wybranej chwili i miejscu.

Coraz częściej korzystamy z płatności online. W internecie kupujemy wszystko: od ubrań, poprzez książki, po nowy zlew do kuchni. Dochodzą do tego liczne usługi streamingowe, które stały się nieodzowną częścią naszego życia.

W przeszłości płatności internetowe wiązały się z udostępnianiem informacji osobistych oraz szczegółów konta bankowego. Dotyczyło to zwłaszcza płatności kartą kredytową. Z biegiem lat udostępnianie danych osobowych i bankowych przez internet zaczęło się jednak wiązać z coraz większymi zagrożeniami. Cyberprzestępcy pozyskują informacje, biorąc na cel sklepy internetowe i usługi. Według platformy Statista w 2020 roku doszło do co najmniej 1001 naruszeń baz danych, wyniku których upubliczniono 158 milionów wpisów.

Jednym z najlepszych sposobów uniknięcia tego typu problemów jest udostępnianie jak najmniejszej liczby informacji. Jak jednak się chronić, zachowując jednocześnie możliwość dokonywania wygodnych płatności online? Rozwiązaniem są przedpłacone karty kredytowe. W tym Transcash.

 

Bezpieczeństwo i wygoda przedpłaconych kart kredytowych

Transcash to przedpłacona karta kredytowa. Oznacza to, że możesz nią płacić tak samo jak innymi kartami kredytowymi. Nie wiąże się jednak z długiem, który trzeba spłacić. Wynika to z faktu, że należy ją zasilić środkami. Można to zrobić za pomocą kodu Transcash. Transcash można płacić wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty Visa czy Mastercard.

Oznacza to ochronę przed cyberprzestępcami. Nie mogą wykorzystać informacji o Twojej karcie kredytowej, jeśli to Ty decydujesz, jakie środki się na niej znajdują. Dodatkowym plusem jest to, że możesz wydać tylko tyle, ile prześlesz uprzednio na kartę za pomocą kodu Transcash. Rozwiązanie oferuje więc też ochronę Twojego budżetu. Więcej informacji o tym, jak wygodne jest korzystanie z kodów Transcash znajdziesz na stronie internetowej firmy.

Inna ciekawą ofertą Transcash są karty Dual Pack umożliwiające dzielenie się środkami. W ramach tej oferty otrzymujesz dwie przedpłacone karty kredytowe – główną i dodatkową. Główną kartę można zasilić kodem Transcash, tak jak opisaliśmy powyżej, a środki z niej można w dowolnym momencie i miejscu skierować na kartę dodatkową. Karty dodatkowej nie można zasilać bezpośrednio. To doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz umożliwić dziecku płacenie online przy jednoczesnym ograniczeniu dostępnych środków.

 

Kody Transcash są ważne przez cały rok

Kody Transcash są ważne przez rok. Oznacza to, że nie musisz od razu wydawać wszystkich środków. Być może oszczędzasz na wymarzony zakup. Jeśli chcesz odłożyć pieniądze, możesz kupić kod Transcash. Nie musisz nim od razu zasilić swojej karty. Możesz go odłożyć, do momentu, w którym będzie potrzebny.

Warto pamiętać: Kupno kodu Transcash przez internet nie musi się wiązać z posiadaniem konta bankowego lub udostępnianiem jego szczegółów. Możesz z łatwością kupić środki Transcash za pomocą PayPala. Do utworzenia konta w serwisie PayPal nie potrzeba konta bankowego. Oznacza to, że możesz zachować prywatność w sieci bez nadmiernych komplikacji.

 

Łatwe użycie na całym świecie

Transcash można używać online – ale i offline! Dzięki kartom walutowym TransCash Travel możesz wykorzystać kod TransCash do płatności na całym świecie. Instrument ten pozwala na korzystanie z maksymalnie 16 walut. Możesz też wypłacać gotówkę z bankomatów. To idealne rozwiązanie podczas podróży.

Zaletą karty TransCash Travel jest opcja zablokowania kursu wymiany walut przy każdym zasileniu karty. Dzięki temu masz pewność co do kwoty posiadanej na karcie oraz możesz uniknąć niepewności i problemów związanych z wymianą gotówki za granicą.

 

Gdzie można kupić kod Transcash?

Chcesz płacić online za pomocą Transcash? Kupno kodu Transcash w internecie jest banalnie proste. Możesz to zrobić tutaj, na Recharge.com. Wystarczy odwiedzić stronę kodu Transcash i wybrać kwotę, którą chcesz zasilić kartę. Wprowadź adres e-mail i zapłać ulubioną metodą płatności. Tak, to takie proste! Otrzymasz kod Transcash na swoją skrzynkę e-mail w ciągu 30 sekund. Możesz go natychmiast wykorzystać.

Kup kupon Transcash online ✓ Wiele dostępnych opcji ✓ Otrzymaj kod natychmiast na e-mail ✓ Ponad 23 bezpieczne metody płatności


Scenariusz

Kristina Kalpaklieva